Osoba Sprzątająca w Pniewie

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: AGENCJA ZATRUDNIENIA KSService sp. z o.o.
Miejsce pracy: Nowe Czarnowo
Numer referencyjny: OSwP/PNIE/112017
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.   Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, firmy znajdującej się w Pniewie z branży przemysłowo-produkcyjnej, specjalizującej się w produkcji i dystrybucji wyrobów mięsnych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

WYMAGANIA
Posiadasz aktualną książeczkę sanitarno-epidemiologiczną? Masz doświadczenie na podobnym stanowisku? Jesteś gotowy/a do pracy w systemie dwuzmianowym w godzinach 14:00-22:00 i 22:00-06:00? Nie brakuje Ci zaangażowania w wykonywanie swoich obowiązków?
Jeśli na większość pytań odpowiedziałeś/aś twierdząco to ta praca jest dla Ciebie!
OBOWIĄZKI
Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało sprzątanie hali produkcyjnej i magazynu, mycie pojemników oraz sprzątanie pomieszczeń socjalnych.
OFERUJEMY
W zamian otrzymasz od nas zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, wynagrodzenie podstawowe 15 zł brutto za godzinę, dodatek do pracy w godzinach nocnych, szkolenie wstępne przygotowujące do pracy.
Więcej informacji pod numerem 504 862 677 lub 506 561 585