OPIEKUN/ KA OSÓB STARSZYCH

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: AFZ GROUP SP. Z O.O.
Miejsce pracy: Anglia, Walia, Szkocja
Numer referencyjny: PR.OP.ANG.009
Rodzaj pracy: Tymczasowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy:

Jesteśmy polską agencją pośrednictwa pracy zarejestrowaną pod numerem 15715 w KRAZ. Zapewniamy życzliwą i kompetentną obsługę osób poszukujących pracy, a także indywidualne podejście do oczekiwań naszych kandydatów. Prosimy o przesłanie kompletnego i aktualnego CV w języku angielskim, najlepiej ze zdjęciem.

Opis stanowiska pracy:

Oferujemy legalną pracę na stanowisku: Opiekunka / Opiekun osób starszych lub niepełnosprawnych

Kandydaci mogą pracować:

  • w domach opieki dla osób starszych (jako Care Assistant),
  • w prywatnych domach osób niepełnosprawnych fizycznie (jako Live-in Care Assistant),

Rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko opiekun osób starszych z pracodawcą brytyjskim telefonicznie/ skype. Jeśli znasz angielski i chcesz pracować w organizacji medycznej w Anglii – prześlij swoje CV w języku angielskim.

Pracodawca zapewnia szkolenia NVQ i zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy. Koszt zakwaterowania uzależniony od zlecenia, na które kierujemy kandydata (orientacyjnie 50-100 £ za tydzień).

Podopiecznymi są osoby starsze i niepełnosprawne, w tym z demencją, chorobą Alzheimera i innymi chorobami. Praca opiekuna polega na pomocy we wszystkich codziennych czynnościach (m.in. w myciu, ubieraniu, toalecie, utrzymywaniu higieny osobistej, spożywaniu posiłków, przyjmowaniu lekarstw, spacerach). Konkretny zakres obowiązków zależy od potrzeb podopiecznych.

MIEJSCE PRACY: domy opieki (miasto, wieś w zależności od preferencji)

WYNAGRODZENIE:  £ 7.00 – 8.50 za godzinę w zależności od lokalizacji

CZAS PRACY: 36-42 godzin pracy na tydzień z nadgodzinami

Zakres obowiązków:

  • Sprawowanie opieki nad osobami starszymi i chorymi w domach prywatnych
  • Prace związane z prowadzeniem domu (zakupy, sprzątanie, przygotowywanie posiłków)
  • Podstawowa pielęgnacja podopiecznego (kąpiel, toaleta)
  • Dbanie o dobre samopoczucie podopiecznego

Wymagania:

  • ważny paszport/ dowód osobisty
  • chęć podjęcia pracy na min. 12 miesięcy
  • niekaralność
  • dobry stan zdrowia
  • życzliwość i rzetelność
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • wymagane referencje od poprzednich pracodawców
  • rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą brytyjskim telefonicznie
  • Doświadczenie w sprawowaniu opieki nad osobą starszą /chorą
  • Cierpliwość
  • Empatia
  • Komunikatywność
  • Zaangażowanie w pracę
  • Wysoka kultura osobista
  • Uczciwość
  • Legalne zatrudnienie na podstawie brytyjskiego prawa pracy (płatny urlop, dostęp do zasiłków),
  • Okres pracy: minimum rok
  • Rodzaj umowy: Umowa o pracę
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Elastyczne terminy wyjazdów
  • Zakwaterowanie
  • Stałą opiekę naszych pracowników

Informacje dodatkowe:

Oferty dla kandydatów w Polsce jak i mieszkających na terenie UK.

Procedura rekrutacyjna

W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy o przysłanie cv w języku angielskim na adres e-mail w tytule maila podając numer referencyjny. Po otrzymaniu CV kontaktujemy się z kandydatami telefonicznie.

Zapraszamy na Naszą stronę oraz Facebooka

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AFZ Group Sp. z o.o., Al. Grunwaldzka 82/3/314, 80-244 Gdańsk dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.”

Informujemy, że udostępnianie danych jest obowiązkowe, w celu realizacji usługi.

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami