Malarz natryskowy – 13-17 EUR/godz – praca w Holandii

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: KS Service
Miejsce pracy: Holandia, Fryzja
Numer referencyjny: MN/BE/062018
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług. Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, firmy specjalizującej się w systemach do przechowywania i transportowania gazu ziemnego, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

ZADANIA

  • malowanie rurociągów, aby zapobiec korozji
  • lakierowanie natryskowe

WYMAGANIA
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • mile widziane posiadanie własnego samochodu
  • zdolności manualne

OFERUJEMY
  • pracę od zaraz
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach holenderskich
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia 13-17 EUR brutto/h
  • zorganizowanie zakwaterowania

Osoby zainteresowane proszę o kontakt:
Alicja Zabłocka
Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji Zagranicznych
+48 504 862 601, +48 506 561 723
a.zablocka@ksservice.pl