Magazynier

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: FREEPERS s.c. K.Rogalski, G.Śmiechowicz, M. Wieruszewski
Miejsce pracy: Łódź
Oferowane wynagrodzenie brutto: 2800
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Opcje dodatkowe: Dla studentów, Program 50+

Opis stanowiska / zakres obowiązków:

-Przygotowanie produktów do terminowej wysyłki

-Przyjmowanie i weryfikacja dostaw

-Utrzymanie porządku w magazynieInne prace magazynowe w tym inwentaryzacyjne

Wymagania:

-Sprawność fizyczna

-Dyspozycyjność od pn do pt i w wybrane soboty (pełny etat)

-Sumienność i chęć długoterminowej współpracy

-Dobra organizacja pracy

-Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

-Pracę w pełnym etacie w naszym magazynie w Łodzi

-Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (najpierw na okres próbny a następnie długoterminową)

-Preferencyjny dostęp do sprzętu i profesjonalnego studia fotograficznego

-Premiowanie zaangażowania

UWAGA: Mile widziani studenci studiów zaocznych, osoby w wieku 50+, emeryci i renciści w formie pozwalającej na pracę w magazynie.