Koordynator w Zakładzie Produkcji

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: KS Service
Miejsce pracy: Kłobuck
Numer referencyjny: GOT/LUBC/012018
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. – numer certyfikatu w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, działającego w obszarze produkcji opakowań z tektury falistej, poszukujemy osób na stanowisko:

GWARANTUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wysokie wynagrodzenie
  • atrakcyjny system comiesięcznych premii, uzależnionych od wypracowanego wyniku
  • bogaty fundusz socjalny
  • inne bonusy pozapłacowe: ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną
  • szkolenia umożliwiające podniesienia kwalifikacji menadżerskich
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy

OCZEKUJEMY

  • minimum dwuletniego doświadczenia w pracy związanej z obsługą tekturnicy – wymóg konieczny
  • wykształcenia technicznego
  • dyspozycyjności do pracy zmianowej
  • samodzielności i zaangażowania
  • umiejętności organizowania czasu swojego i innych

OBOWIĄZKI

  • nadzór nad harmonogramem realizacji planu produkcyjnego
  • organizowanie i koordynacja pracy grupy pracowników
  • dbanie o jakość produktów i stan techniczny maszyn produkcyjnych
Nie czekaj, aplikuj teraz!