Konsultant sprzedawca

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Salon oświetleniowy CWW Domoteka
Miejsce pracy: warszawa
Oferowane wynagrodzenie brutto: 1000
Rodzaj pracy: Dodatkowa, Tymczasowa, Inna
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie, Umowa o dzieło

Opis firmy:

Firma z sektora design, wyposażenie wnętrz, oświetlenie.

Obowiązki:

Kontakt z klientem, tworzenie ofert, sprzedaż, obsługa klienta oraz kontrahentów, wyszukiwanie nowych klientów.

Firma zajmuje się sprzedażą wysokiej klasy oświetlenia, mebli ogrodowych oraz biokominków.

W ramach swojej pracy pracownik będzie miał za zadanie obłsugę klineta w showroomie firmy, wyszukiwanie nowych klientów,  zamamówienia produktów od reprezentowanych firm, obsługi zamówień oraz klientów.

Praca w niepełnym wymiarze godz.

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia minimum wyższego (licencjat)
  • języka angielskiego na poziomie dobrym lub bardzo dobrym w mowie i piśmie
  • zainteresowania designem i wyposażeniem wnętrz oraz doświadczenia w sprzedaży.
  • wysokich zdolności interpersonalnych oraz komunikatywności
  • miłej aparycji, komunikatywności oraz zaangażowania
  • możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń zawodowych
  • zatrudnienie w organizacji poruszającej się w środowisku międzynarodowym
  • współpracę w zgranym zespole