Kierownik Produkcji

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: KS Service
Miejsce pracy: Wrocław
Numer referencyjny: KP/Wr/012018
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Aktualnie dla jednego z naszych kluczowych Klientów z branży produkującej zewnętrzne rolety okienne oraz inne osłony przeciwsłoneczne, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

OFERUJEMY:

  • pracę w stałych godzinach od 08:00-16:00 od poniedziałku do piątku
  • wysokie wynagrodzenie zasadnicze plus premię uznaniową
  • kartę Benefit Multisport, prywatne ubezpieczenie na życie AXA, prywatną opiekę medyczną LUXMED
  • po przepracowaniu roku również dodatkowe benefity finansowe i pozafinansowe
  • pracę w firmie o przyjaznej i rodzinnej atmosferze o ugruntowanej pozycji na rynku

WYMAGANIA:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży produkującej rolety okienne i inne osłony przeciwsłoneczne
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • znajomość programu SAP (miele widziana wersja R/3)
  • kompetencje przywódcze

ZADANIA:

  • kompleksowy nadzór nad produkcją rolet okiennych
  • zarządzanie procesem produkcji zewnętrznych rolet okiennych
  • koordynowanie pracy zespołu ok. 20 osób

DOŁĄCZ DO NAS!